moonwalker

Kullanıcı avatarı
By ozgur
Michael Jackson'ı korumaları Bill Whitfield ve Javon Beard'ın tarafından yazılan kitaptan uyarlanan Searching for Neverland'ın @Captain EO tarafından yapılan çevirisinin 2.Bölümü ile karşınızdayız.
Çok daha duygusal sahneler sizleri bekliyor
İyi Seyirler
Resim

Part1 için tıklayınız
Mjderya yazdı:Toplam da kaç part

GM8 go cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Deryacigim partlari mumkun oldugunca uzun tutmaya bakiyoruz lakin sizin izlediğiniz 1 dakikalık çeviri bizlerin 20 dakikasını aliyor emin olun.Bu film normalde 2 saat.Bilemiyorum belki 4 partta bitiririz.Belki 5 olur. Yoğunluğumuza bağlı.
Kullanıcı avatarı
By Mjderya
Captain EO yazdı:

Deryacigim partlari mumkun oldugunca uzun tutmaya bakiyoruz lakin sizin izlediğiniz 1 dakikalık çeviri bizlerin 20 dakikasını aliyor emin olun.Bu film normalde 2 saat.Bilemiyorum belki 4 partta bitiririz.Belki 5 olur. Yoğunluğumuza bağlı.
Teşekkür ederim. Once partlara bolup sonra bölümleri çeviriyorsunuz sanmıştım. Tam tersiymis
2. Part tam da kötü adam devreye girdiği yerde kalinca dizilerin sezon finali gibi olmuş.

Mjderya yazdı: 11 Ara 2018, 12:20
Captain EO yazdı:

Teşekkür ederim. Once partlara bolup sonra bölümleri çeviriyorsunuz sanmıştım. Tam tersiymis
2. Part tam da kötü adam devreye girdiği yerde kalinca dizilerin sezon finali gibi olmuş.

Biraz heyecan yapalım dedik :lol:
Kataloğun Yarısı Satıldı!

''katalogu ben aldım'' diyip, beni sevmeyen akraba[…]

Swap-in out addons, use only what you really need!