moonwalker

Ben bu filmi bu kadar iyi beklemiyordum belki şuan az çok MJ in yanlızlığını ve çocuklarına duyduğu o korumayı tahmin ediyorum izlerken gözyaşlarımı tutamadım ne diyeceğimi bilmiyorum ama her MJ seveninin izlemesi gereken film çeviri için çok teşekkürler ellerinize yüreğinize sağlık çok teşekkür ederim
Herkese cok teşekkürler. Begeniniz en buyuk teşekkürdür bana. Michael'ın ne kadar zor zamanlar yaşadiğini,çok paranın insanın elinden özgürlüğünü de aldiğini anlatan bunun yaninda bir çok mesaj içeren bir dram izledik.Her partın bitiminde cok samimiyim ki gozyaşlarima hakim olamadim.Onu bu denli yalnizliğa iten,şöhrete ve paraya lanet ettiim.Filimde cok ama cok kesilen yerler var bilginize.Hatalarim var ise ki var,affola.Hiç bir şey yapmamaktansa elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışmak iyidir diye düşünüyorum. Big brother adminin de emeklerine ve yüreğine sağlık. @ozgur olmasaydı bu çeviri olmazdı.Izlediginiz için teşekkürler.
Mjderya yazdı:Resim Sonu insanı çok üzüyor
Emeğinize sağlık

GM8 go cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evet yaa :(( daha tam olarak ne olduğunu anlayamadan 2009 a geçiyor ve o gidiyor... Resim sonunda kendini bir an ağlamış buluyorsun

SM-J250F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Filmin başında güvenilir görevlisi micheal'i hastaneye götürülmeden önce görmüş gibi gösterilmedi mi? Filmin sonunda televizyondan öğreniyor öldüğünü.
Birde Micheal ' in şahsi korumalarını michealden habersiz ondan uzak tutmaları dikkat çekici. Doktor organozasyoncularin ayarladığı doktor korumalar organozasyoncularin ayarladığı korumalar .
Nasıl olsa yaşarsa konserlerden sonra müziği bırakacak diyip la Toya ' nin dediği gibi ölüsü daha çok kazandırır mantığı gutmusler gibi.

Mjderya yazdı: 26 Ara 2018, 17:15 Filmin başında güvenilir görevlisi micheal'i hastaneye götürülmeden önce görmüş gibi gösterilmedi mi? Filmin sonunda televizyondan öğreniyor öldüğünü.
Birde Micheal ' in şahsi korumalarını michealden habersiz ondan uzak tutmaları dikkat çekici. Doktor organozasyoncularin ayarladığı doktor korumalar organozasyoncularin ayarladığı korumalar .
Nasıl olsa yaşarsa konserlerden sonra müziği bırakacak diyip la Toya ' nin dediği gibi ölüsü daha çok kazandırır mantığı gutmusler gibi.

Derya filmin başinda korumanin işe başlaması var.Michael Bahreyn'den dönüyor ve tanisiyorlar.Hastaneyi nerden çıkardın?Organizasyon dediğin kimler?Islamın meyvesi adlı bir örgütten Michael Amir.Nation of Islam yani.Bununla ilgili bir yazı yazacaktim dün vaktim olmadı,yarina insallah.
Organizasyon şirketi diye bahsettigim micheal Jackson' in organizasyonunu yapan AEG Live'. Micheal Jackson' in ailesi de zaten doktoru micheal Jackson için onlar tutuğundan organizasyon şirketine dava acmistı. Bu filmde de Micheal Jackson'a sözleşmeleri imzalatmasi icin kadın, korumasına baskı yapıyor. Arabanın önünde konuştukları sahneden bahsediyorum. Kadın Micheal imzalarsa birikmiş maaşını alırsın bir miktar bahşiş de veririm diyor. Korumasının yaninda micheal' in sözleşmeyi imzaladığını görüyoruz. Micheal filmde onların maaşlarının beş aydır ödenmediğini korumalarindan öğreniyor. Organizasyon şirketinin ödeme yapmadığını öğrenince arayıp borcunun yarısının odenmedisini sağlıyor. Fotoğraf çekimleri vs. Yapıldıktan sonra organizasyon şirketinden bir kişi Micheal Jackson' in korumasının ısrarına rağmen sanki konuşmak istemeyen michealmis gibi onu uzaklaştırıyor. Annesini aramasını söylersin o zaman diyip gidiyor koruma. Daha sonra Micheal Jackson onu arayıp kendisinin yanında olmasını istediğini söylüyor. Ertesi gün evden çıkmak üzereyken koruma micheal'in ölüm haberini alıyor. Filmde ilginç olansa micheal filmin başından beri yanında olan korumalarını yanında istiyor. Korumasına organizasyon şirketinin korumaları icin şöyle onlar çekilsin diyor. Koruma bahçede organizasyon şirketinin görevlisi olan kadına korumalari çekmesini söylüyor. Kadın onlar isini yapıyor diyip çekmiyor. Filmin sonuna doğru micheal Jackson' in yanında görmek istediği koruma organizasyon şirketinin korumasi tarafindan uzaklastiriyor. Filmde organizasyon şirketinin artık micheal Jackson' in kararlarina gore değil kendi kararlarına göre hareket ettigini. Micheal Jackson' a da o fark etmediği sürece
yeterli bilgilendirme yapmadıkları dikkat çekiyor.

En son Mjderya tarafından 26 Ara 2018, 19:39 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!